0,00TL Kasa


 

Deneyimli kadrosuyla sürekli kendini yenileyip, geliştiren, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve kurulduğu günden itibaren

kurumsal tekstil konusunda her gün müşterileriyle birlikte gelişen şirketimiz; Aşçı Takımları, Mutfak – Garson - Komi İş Elbiseleri,  İş Tulumu, İş Önlüğü, Yelek, Özel İş Montları,

Güvenlik İş Elbiseleri, Denizci İş Elbiseleri, Hastane İş Elbiseleri, İş Güvenlik Malzemeleri gibi alanlarda müşterilerine sınırsız imkanlar sunmaktadır.

 

Firmamız, Tekstil sektöründe yılların kazandırdığı tecrübeyi, şirketinize yönelik iş kıyafetleri geliştirmede ve üretmede kullanmakta, bu amaçla, ürün seçeneklerini, gösterilebilecek en büyük özenle tasarlayıp üretmektedir.

Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kurumsal tekstil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmamız ile çalışan müşterilerimiz, tamamen kendi kurumsal kimliklerine uyarlanabilecek genel modellerimizden seçimler yapabilecekleri gibi, kendilerine özel yeni, orijinal tasarımlar da yaratabileceğimizin güveniyle hareket etmektedirler.

Bütün müşterilerimize özel öneriler yaparak, müşteriye en uygun logo yerleşimleri ve renk kullanımlarıyla personelinize yakışan en özgün tasarımı oluşturuyoruz.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bu prensiplerden hareketle, tüm müşterilerimiz ile uzun vadeli, istikrarlı ve olumlu iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz.

'' Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir '' prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.